خوزستان خبر
کد خبر: 2142       چهارشنبه 01 اسفند 1397 در 11:58
| ف | | |

۱۳۰ کانون خادمیار تخصصی و محلی خدمیاران رضوی در خوزستان افتتاح شد

۱۳۰ کانون خادمیار تخصصی و محلی خدمیاران رضوی در خوزستان افتتاح شد

همزمان با سراسر کشور از ۱۳۰ کانون خادمیار تخصصی و محلی خادمیاران رضوی به صورت ویدئو کنفرانس توسط تولیت آستان قدس رضوی در استان خوزستان به بهره برداری رسید که تاکنون ۸ هزار نفر نیز در آن سامان‌دهی شده‌اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز،  همزمان با سراسر کشور کانون تخصصی و محلی خادمیاران رضوی به صورت ویدئو کنفرانس توسط تولیت آستان قدس رضوی در استان خوزستان به بهره برداری رسید.

در سطح کشور دو هزار کانون تخصصی و محلی خادمیاران رضوی به افتتاح رسید که از این میزان سهم استان خوزستان، 105 کانون خادمیاری محلی و 25 کانون خادمیاری تخصصی است.

مراسم افتتاحیه این کانون‌های تخصصی خادمیاران تخصصی و محلی استان خوزستان باحضور حجت الاسلام والمسلمین علی‌نژاد، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خوزستان برگزار و به صورت ویدئو کنفرانس کانون‌‌های استان‌های خوزستان، فارس، خراسان شمالی و جنوبی، سیستان و بلوچستان به افتتاح رسید.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و عضویت به عنوان خادمیار رضوی می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی https://khademyar.razavi.ir اقدام کنند. با ثبت نام در این سامانه، در صورت تشرف به مشهد مقدس، امکان حضور در حرم مطهر رضوی به عنوان خادم وجود دارد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است