خوزستان خبر
کد خبر: 2139       چهارشنبه 01 اسفند 1397 در 19:17
| ف | | |

استاندار خوزستان در جمع خادمان حسینی:

کاستی‌های پیش‌آمده در خدمت به زوار اربعین حسینی را باید برطرف کنیم

کاستی‌های پیش‌آمده در خدمت به زوار اربعین حسینی را باید برطرف کنیم

استاندار خوزستان گفت: تلاش ما باید در جهت کسب رضایتمندی زائران اربعین حسینی باشد ؛ البته اقداماتی که در این چند سال در این مسیر انجام دادیم بر کسی پوشیده نیست اما کاستی‌هایی وجود داشت که باید آن‌ها را برطرف کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، آیین تجلیل از خادمان اربعین حسینی، ظهر امروز با حضور استاندار و جمعی از خدام اربعین حسینی، در سالن جلسات شهید رجایی استانداری برگزار شد.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در این مراسم ضمن اشاره به حساسیت‌های موجود بعد از حادثه تروریستی 31شهریور، اظهار کرد: خوزستان، مراسم اربعین را بعد از حادثه تروریستی 31شهریور برگزار کرد که حساسیت‌های بسیاری وجود داشت، دستگاه‌های مرتبط با امنیت در حوزه‌های امنیتی و انتظامی با هم همکاری داشته و سایر دستگاه‌های اجرایی نیز با ارائه خدمات و امکانات به میدان آمدند؛ انعکاس این رویداد عظیم نیز به وسیله صداوسیما و اصحاب رسانه صورت گرفت.

وی افزود: نیروهای مردمی در کنار هم مواکب را به عشق حضرت اباعبدالله (ع) به راه انداختند به این شوق که توانسته باشند عرض ارادتی به ساحت مقدس اهل‌البیت کرده و خدمتی درخور زائرین سیدالشهدا را ارائه دهند.

استاندار خوزستان خطاب به خادمان حسینی، بیان کرد: ما خدا را شاکریم که چند سال است خدمت به زوار اباعبدالله الحسین به عهده ما است و تلاش ما باید در جهت کسب رضایتمندی زائرین به کمک تمام دستگاه‌های اجرایی باشد؛ اقداماتی که در این چند سال در این مسیر انجام دادیم بر کسی پوشیده نیست و این جز با همت خادمان اربعین حسینی محقق نمی‌شد و بسیار خوب توانستید از عهده آن بربیایید.

وی ادامه داد: در این زمبنه کاستی‌هایی وجود دارد که باید در تلاش باشیم که آن‌ها را به مرور زمان برطرف کنیم؛ در بحث اربعین، خوزستان خود متولی امر اربعین است و بار را به دوش میکشد که الحمدلله به خوبی پیش رفته است و علی‌رغم مشکلات و محدودیت‌های منابع باید تلاشمان را بکنیم که زیرساخت‌ها ساخته شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است