خوزستان خبر
کد خبر: 2130       یکشنبه 28 بهمن 1397 در 22:07
| ف | | |

استاندار خوزستان تاکید کرد:

کلیه فرمانداران خوزستان موظف به تشکیل جلسات هفتگی ستاد سفرهای نوروزی هستند

کلیه فرمانداران خوزستان موظف به تشکیل جلسات هفتگی ستاد سفرهای نوروزی هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، یکشنبه ۲۸ بهمن ماه استاندار خوزستان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی در استان خوزستان، گفت: با توجه به چند سال خشکسالی پی در پی در استان خوزستان امسال بارندگی های قابل توجه و خیلی خوبی صورت گرفت که موجب ورود گردشگران و مسافران زیادی به استان شده است.

شریعتی افزود: از ۲۲ بهمن تاکنون بیش از ۸۱۵ هزار مسافر به استان خوزستان سفر کرده اند که قطعاً در ایام نوروز این حجم مسافر و گردشگر بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: فرمانداران در ایجاد فضای مناسب و مطلوب برای اسکان، تفریح و امنیت مسافران اهتمام و برنامه ریزی انجام دهند.

شریعتی در خصوص وظایف سازمان ها و دستگاه های اجرایی نسبت مسافران و گردشگران، گفت: فرمانداران موظف هستند که از امروز با مکاتبه و پیگیری مشکلات موجود جهت رفاه مسافران هستند و باید هر نقطه ضعفی در این امر دارند بر طرف کنند تا مسافران راحت بتوانند در استان تردد کنند.

استاندار خوزستان بیان کرد: ادارات کل آموزش و پرورش، جمعیت هلال احمر، اورژانس و خدمات جاده ای و ادارات راهداری می بایست هر چه زودتر تسهیلات و مشکلات را شناسایی کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

وی عنوان کرد: کلیه جلسات این ستاد هر دو هفته یک بار در استانداری تشکیل شود و فرمانداران جزء به جزء به ارائه گزارش بپردازند.

شریعتی در پایان خاطرنشان کرد: شهرستان لالی بعنوان ستاد معین جهت سفرهای نوروزی معرفی می شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است