خوزستان خبر
کد خبر: 2107       یکشنبه 21 بهمن 1397 در 13:36
| ف | | |

ادامه بارش باران در خوزستان تا اواخر فردا

 ادامه بارش باران در خوزستان تا اواخر فردا

بارش باران تا اواخر فردا در خوزستان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت : بررسی نقشه های پیش یابی در امروز تا اواخر فردا همچنان استقرار سامانه باران زا را بر روی استان نشان می دهد که در بعضی ساعات امروز و فردا صبح تا ظهر باعث بارندگی و رعدوبرق و احتمال ریزش تگرگ و در ارتفاعات بارش به شکل برف خواهد شد.
محمد سبزه زاری افزود : حجم بیشتر بارشها طی امروز و فردا در نیمه شمالی و شرقی استان می باشد که از فردا تا اواسط هفته انتظار مه در برخی نقاط وجود دارد.
وی ادامه داد : در 24 ساعت گذشته دردهدز 18 و پنج دهم ، شوش 17 و 2 دهم ، حسینیه اندیمشک 16 و هفت دهم ، ایذه 13 و چهار دهم و دزفول 12 و 9 دهم میلی متر باران بارید.
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت : در این مدت میزان بارش در لالی 9 و 2 دهم ، ایستگاه کشاورزی اهواز 9 ، شوشتر هشت و پنج دهم ، گتوند هفت و چهار دهم ، شادگان و اهواز 6 و هفت دهم ، مسجد سلیمان 6 و چهار دهم میلی متر ثبت شد.
سبزه زاری افزود : همچنین باران در بستان چهار و هفت دهم ، ماهشهر سه و هفت دهم ، بهبهان سه و پنج دهم ، آبادان سه وسه دهم ، امیدیه سه ، هندیجان 2 و هشت دهم ، آغاجاری 2 و سه دهم و رامهرمز 2 میلی متر بارید.
در 24 ساعت گذشته رامهرمز با 18 و هشت دهم و دهدز با پنج درجه بیشترین و کمترین دما در استان و حداکثر و حداقل دما در اهواز 18 و 12 درجه گزارش شده است.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است