خوزستان خبر
کد خبر: 2090       پنجشنبه 18 بهمن 1397 در 11:57
| ف | | |

دومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده در اهواز

 دومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده در اهواز

در این جشنواره 2 هزار ورزشکار از فرزندان کارکنان سپاه پاسداران سراسر کشور با هم رقابت می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر ملت و امتی که به قدرت بی پایان خداوند متصل شود در برابر تمام دشمنی ها و کینه توزی ها برتر خواهد بود.

سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی در مراسم گشایش دومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده، ویژه فرزندان کارکنان سپاه پاسداران سراسر کشور در اهواز افزود : توطئه ها و دشمنی استکبار به سرکردگی آمریکا مانع رشد انقلاب اسلامی نشده است و حتی خود دشمنان بر ناکارآمدی نقشه های خود علیه ایران اتفاق نظر دارند.
وی با اشاره به اینکه درحالی وارد دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی می شویم که نظام جمهوری اسلامی بیش از گذشته در اوج اقتدار و آزادی قرار دارد که این از الطاف الهی است ، افزود : دشمنان انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته حتی لحظه ای دست از ستیز با این انقلاب بر نداشته اند.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور گفت : انقلاب اسلامی 200هزار شهید تقدیم کرده است که بیش از چهل هزار نفر آنها در لباس پاسداری به فیض شهادت رسیده اند.
دومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده، ویژه فرزندان کارکنان سپاه پاسداران سراسر کشور باحضور 2هزار ورزشکار در 6 رشته تا 20بهمن ماه در اهواز ادامه دارد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است