خوزستان خبر
کد خبر: 2069       شنبه 13 بهمن 1397 در 17:32
| ف | | |

۲ هزار و ۱۲ پروژه عمرانی در خوزستان افتتاح شد

 ۲ هزار و ۱۲ پروژه عمرانی در خوزستان افتتاح شد

آئین افتتاح ۴۰ هزار پروژه عمرانی و محرومیت زدایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌صورت ویدئو کنفرانس و در سطح کشوری برگزار شد که سهم خوزستان از این تعداد، ۲ هزار و ۱۲ پروژه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، امروز مراسم افتتاح 40 هزار پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با همکاری دستگاه‌های اجرایی دولتی و نیروهای جهادی مردمی، به‌صورت ویدئو کنفرانس و در سطح کشوری برگزار شد.

سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن افتتاح پروژه‌های مذکور در سخنانی از جایگاه رفیع جمهوری اسلامی در سطح دنیا و همچنین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی یاد کرد.

اما در این مراسم که در اهواز با حضور شهردار اهواز، مدیرکل اداره مدیریت بحران خوزستان، سردار سرتیپ حسن شاهوار پور، فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان در این مراسم در اهواز، اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح 40 هزار پروژه محرومیت‌زدایی در سطح کشور بودیم که سهم استان خوزستان از این رقم، 2 هزار و 12 پروژه بود که با مشارکت دستگاه‌های مختلف و اجرای بسیج سازندگی، جهت کاهش محرومیت و دردهای محرومان اجرا شود.

وی افزود: یکی از بحث‌های مهم در روزهای اخیر در خوزستان موضوع سیل بود که به‌ویژه در اطراف دشت آزادگان باعث ایجاد مشکل شد اما حضور و مشارکت دستگاه‌های اجرایی و البته مردم، نشان داد در 40 سالگی انقلاب اسلامی آن روحیه جهادی هنوز در بین مردم موج می‌زند.

شاهوار پور عنوان کرد: درست است که مقیاس این پروژه‌های در دست افتتاح زیاد نیست اما اجر معنوی زیادی در پی این کمک‌ها وجود دارد لذا انتظار داریم دستگاه‌های مختلف پای کار باشند و در پیش‌برد این پروژه‌ها کمک کنند

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است