خوزستان خبر
کد خبر: 2054       یکشنبه 07 بهمن 1397 در 09:53
| ف | | |

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان :

«حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز» حمله تروریستی سربندر را بر عهده گرفت

«حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز» حمله تروریستی سربندر را بر عهده گرفت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: گروه تروریستی و تجزیه‌طلب حرکه النضال العربی التحریر الاحواز مسئولیت حمله مسلحانه به خودروی نیروی انتظامی در بندر امام خمینی را بر عهده گرفته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، سرهنگ علی قاسم‌پور با اشاره به شهادت دو مامور نیروی انتظامی در این حمله، افزود: بامداد دیروز عوامل کلانتری 13 سربندر ماهشهر در حال گشت‌زنی بودند که به سمت آنها تیراندازی شد .

سرهنگ علی قاسم‌پورگفت : این حمله تروریستی توسط سرنشینان یک دستگاه پژو خاکستری رنگ به سمت خودرو گشت پلیس انجام شد که اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی آنها در حال انجام است .
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت : گروه تروریستی و تجزیه‌طلب حرکه النضال العربی التحریر الاحواز مسئولیت این حمله تروریسیتی را  بر عهده گرفته است.
در این حادثه تروریستی که بامداد دیروز در در بلوار آیت الله خامنه ای شهرستان بندرامام خمینی اتفاق افتاد یک مامور وظیفه به نام محمد رضا رفیعی نسب در محل به شهادت رسید و ستوان یکم الله نظر صفری نیز پس از انتقال به بیمارستان حاج معرفی ماهشهر، به علت شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل شد .

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است