خوزستان خبر
کد خبر: 2050       جمعه 05 بهمن 1397 در 16:13
| ف | | |

ضرورت تلاش بیشتر مسئولان برای رونق تولید و جلوگیری از قاچاق کالا

ضرورت تلاش بیشتر مسئولان برای رونق تولید و جلوگیری از قاچاق کالا

امام جمعه اهواز گفت: با توجه به نامگذاری امسال با نام حمایت از کالای ایرانی، از مسئولان انتظار می رود برای توسعه و رونق تولید و مقابله با قاچاق، حساسیت بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، ، آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه اهواز این هفته با اشاره به شعار سال حمایت از کالای ایرانی گفت : تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی ایران ، اقتصاد مقاومتی است که برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از تولید کنندگان داخلی حمایت شود.
وی بازداشت مرضیه هاشمی توسط دولت آمریکا را محکوم کرد و گفت: این زن آمریکایی که به دین اسلام روی آورده است برای دیدن بستگان خود به کشور آمریکا سفر کرده بود ولی توسط دولت آمریکا بازداشت شد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان افزود: این کارها برای کشوری که ادعای دفاع از حقوق بشر را دارد، یک ننگ است.
همچنین در پیش از خطبی های نماز جمعه مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان که برای صحبت و ارائه گزارش پیرامون دهه فجر و چهل سالگی انقلاب سخنران قبل از خطبه ها بودند بجای صحبتهای یک طرفه تصمیم گرفتند نظرات و پیشنهادات مردم را بشنوند که این حرکات شایسته با استقبال و تشکر مردمی و مواجه شدند و دلیل اصلی آن هم برداشتن فاصله میان مردم و مسئولین بود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است