خوزستان خبر
کد خبر: 2045       شنبه 06 بهمن 1397 در 09:58
| ف | | |

قیمت مرغ برای مصرف کننده ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شد

قیمت مرغ برای مصرف کننده ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شد

امید بن عباس با اشاره به برگزاری جلسه قرارگاه فرماندهی اقتصادی استان برای تعیین قیمت مرغ اظهار کرد: این جلسه با حضوراعضا این قرارگاه و مرغداران با موضوع تعیین قیمت مرغ در استان برگزار و سرانجام در این زمینه برای قیمت مرغ تصمیم‌گیری شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان تصریح کرد : در این جلسه تصمیم گرفتیم تا کشتارگاه‌ها برای این هفته، مرغ را با قیمت ۱۲ هزار تومان در اختیار فروشندگان در سطح شهرستان‌ها قرار بدهند و فروشندگان نیز موظف هستند مرغ را با قیمت ۱۲ هزار و‌۵۰۰ تومان برای مصرف کنندگان عرضه کنند.
امید بن عباس افزود تمام فرآیندهای تولید و‌توزیع مرغ توسط مرغداران و کشتارگاه‌ها رصد خواهد شد و از طریق سازوکارهای نظارتی که در نظر گرفته شده، با هرگونه تخلف در این حوزه با جدیت برخورد می‌شود.
بن عباس ادامه داد: واردات مرغ منجمد از خارج از کشور نیز در دستور کار قرار گرفته و بحث‌های کارشناسی آن نیز انجام شده است.
وی بیان کرد: در این زمینه پیگیری‌های لازم در حال انجام است که بتوانیم بازار شب عید و مرغ مورد نیاز مردم تامین کنیم تا قیمت‌ها در شب عید برای مردم مناسب باشد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است