خوزستان خبر
کد خبر: 2019       سه شنبه 11 دي 1397 در 15:08
| ف | | |

گتوند ، میزبان جشنواره بین المللی شعر فجر

گتوند ، میزبان جشنواره بین المللی شعر فجر

سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر به میزبانی شهرستان گتوند فردا گشایش می یابد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت : این جشنواره امسال با حضور شاعران برجسته‌ای کشورمان از جمله محمد علی بهمنی، عبدالجبار کاکایی، اسماعیل امینی، علیرضا قزوه، پروین بیگی‌حبیب‌آبادی، محمود اکرمی‌فر، محمدکاظم کاظم و جواد محقق برگزار می شود.
محمد جوروند افزود : برگزاری این جشنواره فرصتی است مناسب برای شاعران و ادیبان این حوزه که بتوانند ار تجارب این شاعران و ادیبان برجسته استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر در زادگاه شاعر بزرگ انقلاب قیصر امین پور برگزار می شود ادامه داد : از تمامی شاعران و علاقه‌مندان به عرصه شعر و ادبیات انقلاب دعوت می‌شود تا در این رویداد بزرگ بین‌المللی فرهنگی و ادبی حضور بهم رسانند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشار به اینکه محسن جوادی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جشنواره حضور می یابد افزود : همچنین معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن حضور بر سر مزار شاعر انقلابی مرحوم قیصر امین پور ، از شهرستان‌های اندیمشک، شوشتر و دزفول نیز بازدید می کند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است