خوزستان خبر
کد خبر: 2011       یکشنبه 09 دي 1397 در 13:44
| ف | | |

ایستادن انقلاب اسلامی بر قله افتخار چهل سالگی

ایستادن انقلاب اسلامی بر قله افتخار چهل سالگی

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : امروز با افتخار و با هدایت مقام معظم رهبری و ایثارگری ملت ایران ، انقلاب اسلامی ایران بر قله چهل سالگی ایستاده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، سردار سرتیپ پاسدار محمد رضا نقدی امروز در اهواز و در مراسم گرامی داشت حماسه 9 دی در حرم مطهر علی ابن مهزیار اهوازی افزود : مردمسالاری دینی از اصول پیروزی ملت ایران دراین چهل سال پر افتخار است. 

وی ادامه داد : ما با قدرت و با بصیرت و آگاهی و با هدایت های مقام معظم رهبری راه پر افتخارمان را با اقتدار برای پیشرفت و تعالی کشور ادامه می دهیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران وابسته به شرق و غرب نیست اظهارداشت : مقام معظم رهبری که بحق جانشین و خلف صالح حضرت امام خمینی (ره) است انقلاب اسلامی را به سوی تعالی و پیشرفت هدایت می کنند.

سردار سرتیپ پاسدار نقدی گفت : راه ما راه حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان گرانقدری است که خون خود را فدای اسلام و انقلاب کردند.

وی با بیان اینکه دشمنان می خواستند با ایجاد فتنه و توطئه در سال 1388 ضربه به انقلاب اسلامی وارد کنند تصریح کرد : ملت بصیر ایران با رهبری و روشنگریهای مقام معظم رهبری در حماسه بزرگ 9 دی تمامی توطئه دشمنان را خنثی و نابود کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در تمام مشکلات ۴۰ ساله با دستان خالی با دشمن با دستان پر پیروز شدیم گفت : ملتی که ۹ دی را آفرید از همه مشکلات داخلی و خارجی عبور خواهند کرد .

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است