خوزستان خبر
کد خبر: 2001       چهارشنبه 05 دي 1397 در 19:07
| ف | | |

بازگشایی خط ریلی خوزستان - تهران

بازگشایی خط ریلی خوزستان - تهران

مدیرکل راه‌آهن جنوب گفت: تعمیر خطوط راه‌آهن در محور لرستان امروز به پایان رسید و قطارها می‌توانند از محور جنوب به سمت تهران تردد کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، عبدالکریم درویش زاده با اشاره به پایان تعمیر خط آهن محور لرستان اظهار کرد: تعمیرات خط آهن در محور لرستان از یک دی ماه آغاز و منجر به توقف و انسداد تردد قطارها از اهواز به سمت تهران شده بود.

وی افزود: به دلیل مشکلاتی که در این محور وجود داشت، تصمیم بر این گرفته شد تا خط برای چند روز مسدود و تعمیرات در آن انجام شود.

مدیرکل راه‌آهن جنوب با اشاره به از سرگیری حرکت قطارها در محور جنوب تصریح کرد: امروز عملیات تعمیر خطوط راه‌آهن در محور لرستان به اتمام رسید و قطارها می‌توانند از محور جنوب و اهواز به سمت تهران تردد کنند و این مسیر بازگشایی شد.

درویش زاده ادامه داد: این تعمیرات مربوط به اداره کل راه‌آهن لرستان و حدفاصل ایستگاه کارون تا بیشه انجام گرفت تا تردد برای قطارها در این مسیر آسان‌تر و ایمن‌تر از گذشته شود.

وی افزود: آن منطقه یک منطقه سخت گذر و خط نیز یک خط قدیمی بود و به همین علت تعمیرات در آن منطقه اندکی زمان برد اما خوشبختانه از امروز مجددا حرکت قطارها در این مسیر از سر گرفته شد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است