خوزستان خبر
کد خبر: 1991       یکشنبه 02 دي 1397 در 11:05
| ف | | |

جلسه هم‌اندیشی نمایندگان مواکب مستقر در پایانه شلمچه برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی نمایندگان مواکب مستقر در پایانه شلمچه برگزار شد

شست هم‌اندیشی نمایندگان مواکب مستقر در پایانه شلمچه با حضور مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان امروز یک شنبه ۲ دی ماه ۹۷ در محل ستاد استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، به نقل ازروابط عمومی ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان، در این نشست که نمایندگان مواکب شلمچه و چند مسئولین ستادهای مربوطه حضور داشته اند با هدف بهره گیری از خرد جمعی و تجارب دست اندرکاران مواکب برگزار شد.

در ابتدای جلسه حاضرین به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات اصلاحی خود پرداختند.

سپس حجت‌الاسلام سید محمود موسوی، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ضمن عرض خوش آمد و خدا قوت به دست اندرکاران مواکب گفت: تلاش در جهت بزرگداشت حماسه حسینی و خدمت به زایرین اباعبدالله الحسین(ع) توفیق بزرگی است که خداوند نصیب ما کرده است و این کار بزرگ را نباید دست کم گرفت.

وی افزود با هم‌اندیشی و بهره گیری از نظرات و تجارب دوستان باید هر ساله بتوانیم سطح خدمات را از لحاظ کمی و کیفی و رعایت نظم و انظباط به نسبت سال قبل افزایش دهیم.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان افزود: تمامی خدمات تغذیه ای و اسکان برای زایرین اربعین مردمی است و باید مردمی بماند و ستادهای مستقر در شهرستان باید نسبت به فعال سازی هیئت امناء شهرستان و با حضور خیرین اقدام نمایند تا بتوانند با کمک های جمع آوری شده مواکب شهرستان را پشتیبانی و حمایت کنند.

موسوی افزود در کنار فعالیت های اصلی موکب می بایست به موضوعاتی دیگر از قبیل فعالیت‌های فرهنگی، معنوی و اهمیت دادن به وقت نماز و برپایی نمازجماعت، پیشگیری از اسراف نیز اهمیت داد.

براساس این گزارش سلسله جلسات هم اندیشی با حضور نمایندگان مواکب در پایانه های شلمچه و چذابه بصورت مجزا هر دو ماه یکبار در ستاد استان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است