خوزستان خبر
کد خبر: 1985       چهارشنبه 28 آذر 1397 در 21:53
| ف | | |

دریابان شمخانی عنوان کرد؛

بینی ترامپ را مانند صدام به خاک می‌مالیم

بینی ترامپ را مانند صدام به خاک می‌مالیم

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ترامپ نیز مانند صدام شکست سختی خواهد خورد و بینی او به خاک مالیده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، دریابان علی شمخانی پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره شهید تندگویان و یک هزار و ۵۵ شهید صنعت نفت در اهواز اظهار کرد: در دهه چهارم انقلاب و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سرزمین مقاومت خوزستان، دهمین گردهمایی خانواده شهدای نفت به رهبری و علمداری شهید محمدجواد تندگویان و یک هزار و ۵۵ شهید امروز این مراسم برگزار می‌شود، نشانه‌ای از وفاداری رهروان راه شهدا در بخش انرژی و نفت کشور است.

وی افزود: صدام ادعا کرده بود ظرف یک هفته خوزستان را می‌گیرد چرا که معتقد بود به دلیل انقلاب اسلامی ساختار ارتش به هم ریخته و مردم در نوار مرزی نیز اکثرا عرب هستند و از او استقبال می‌کنند اما همین بچه‌های آبادان و خرمشهر و آیت‌الله جمیع و نیروهای نفت مقابل او ایستادند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: این سئوال مطرح است که چرا شهدا درست تشخیص دادند و خودشان نیز با خون خود پای تشخیص خود ایستادند. صدام که مدعی بود در یک‌هفته خوزستان را می‌گیرد تحلیلش غلط بود و امروز می‌بینیم که ایران پابرجاست و برای حفظ قبر صدام نگهبان گذاشتند.

وی تأکید کرد: همانگونه که با صدام مقابله کردیم با ترامپ نیز مقابله خواهیم کرد و همانگونه که صدام بر خلاف تحلیلش شکست خورد ترامپ نیز شکست سختی خواهد خورد و بینی او به خاک مالیده خواهد شد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است