خوزستان خبر
کد خبر: 1978       دوشنبه 26 آذر 1397 در 20:38
| ف | | |

آمریکا قادر به تغییر در سیاست‌های بنیادین انقلاب نیست

آمریکا قادر به تغییر در سیاست‌های بنیادین انقلاب نیست

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: ملت ایران و رهبرمعظم انقلاب در سیاست‌های بنیادین انقلاب اسلامی تصمیم می‌گیرند و آمریکا هرگز قادر به تغییر در این سیاست‌ها نیست.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری امروز در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره استانی امتداد به اهمیت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: گفت: دشمن انقلاب به ویژه استکبار جهانی با محوریت آمریکا به دنبال تلخی پیروزی بزرگ انقلاب در کام مردم است.

وی به سخنی از رئیس جمهور آمریکا در سال گذشته مبنی براینکه تابستان داغی را برای ملت ایران خواهیم ساخت و نخواهیم گذاشت که چهل سالگی را جشن بگیرند، اشاره کرد و افزود: بیان این سخنان توسط دشمنان تکلیف‌مان را مشخص می‌کند. به کوری دشمنان چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را باشکوه هرچه بیشتر‌ برگزار می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان خاطرنشان کرد: ملت ایران و رهبرمعظم انقلاب در سیاست‌های بنیادین انقلاب اسلامی تصمیم می‌گیرند و آمریکا هرگز قادر به تغییر این سیاست‌ها نیست.

وی بر پاسداری از انقلاب اسلامی ایران اشاره و عنوان کرد: به دشمنان هیچگونه اعتنایی نخواهیم داشت چراکه توان مخالفت با ملت ایران را ندارند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است