خوزستان خبر
کد خبر: 1964       دوشنبه 26 آذر 1397 در 10:07
| ف | | |

لغو و تاخیر 16 پرواز ورودی و خروجی فرودگاه اهواز

لغو و تاخیر 16 پرواز ورودی و خروجی فرودگاه اهواز

بروز پدیده مه گرفتگی 10 پرواز ورودی و خروجی فرودگاه اهواز را لغو و سبب شد 6 پرواز با تاخیر انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، مدیرکل فرودگاه بین المللی اهواز گفت: پروازهای ورودی صبح امروز شرکتهای هواپیمایی ماهان ساعت 6 و 10 دقیقه، زاگرس 6 و 15 دقیقه، ایران ایرتور 7 و 30 دقیقه، قشم8 و 40 دقیقه و 9 و 30 دقیقه شرکت هواپیمایی آتا همگی از مبدا فرودگاه تهران به مقصد اهواز باطل شد.
محمد رضا رضایی افزود : پروازهای شرکتهای ماهان7 و 20 دقیقه، زاگرس7 و 30 دقیقه، ایران ایرتور8 و 30 دقیقه، قشم ساعت 9 و 25 دقیقه به مقصد تهران و پرواز ساعت 10 و 20 دقیقه شرکت هواپیمایی آتا به مقصد مشهد مقدس باطل شد.
وی ادامه داد: همچنین پرواز شرکت هواپیمایی کارون به مقصد دبی در ساعت 8 و 50 دقیقه صبح امروز به علت پدیده مه گرفتگی باطل شد.
مدیرکل فرودگاه بین المللی اهواز عنوان کرد: همچنین 4 پرواز شرکتهای هواپیمایی از مبدا اهواز به فرودگاه های اصفهان، تهران، خارک و کیش و دو پرواز هم از شهرهای تهران و کیش به مقصد فرودگاه اهواز با تاخیر انجام می شوند.
دیشب هم به علت پدیده مه گرفتگی 16 پرواز فرودگاه اهواز لغو شد.
مسئولان فرودگاه اهواز از مسافران خواستند پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز به شماره تلفن 199 تماس بگیرند و از هرگونه نوسان زمانی ایجاد شده اطلاع پیدا کنند.
تهران، اصفهان، یزد، شیراز، نوشهر، رشت، تبریز، مشهد، کیش، عسلویه و خارک مسیرهای پروازی از اهواز و بالعکس هستند.
بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، میزان دید افقی صبح امروز در اهواز به کمتر از 20 متر رسید.
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:حداقل دید افقی در بستان ، هندیجان ، شادگان ، دزفول ، گتوند و شوش 50 متر و در شوشتر و مسجد سلیمان 100 متر گزارش شده است.
محمد سبزه زاری گفت: با توجه به توده هوای مستقر بر روی منطقه و تابش خورشید این پدیده تا ساعات آینده رقیق تر شود.
پدیده مه در سه هفته گذشته با شدت و ضعف، بیشتر نقاط استان را فرا گرفت و باعث تاخیر و یا لغو برخی پروازهای فرودگاه اهواز شد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است