خوزستان خبر
کد خبر: 1955       یکشنبه 18 آذر 1397 در 10:37
| ف | | |

پلمپ 26 واحد صنفی متخلف در اهواز

پلمپ 26 واحد صنفی متخلف در اهواز

رئیس اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی خوزستان گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح کنترل و ساماندهی صنوف در شهرستان اهواز اجرا و 26 واحد صنفی متخلف، پلمپ شدند.

به گزارش خبرگزاری خوزستان خبر از اهواز، رئیس اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی خوزستان گفت: این کار در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی وکنترل و ساماندهی صنوف انجام شد.
سرهنگ منصور نورآبادی افزود: با توجه به فعالیت غیر مجاز و تخلف بعضی سفره خانه ها در منطقه لشکرآباد افزود: یکی از دغدغه های مهم مردم ، نظارت و بازرسی بر کار این واحدهای صنفی بود که این امر در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: مأموران پلیس اماکن عمومی از ابتدای آذرماه تا کنون از تعداد دو هزار و 463 واحد صنفی این منطقه بازدید و با متخلفان به صورت قانونی برخورد کردند.
رئیس اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی خوزستان تصریح کرد: در این رابطه 26 واحد صنفی مهر و موم ، 46 واحد اخذ تعهد و به 2 هزار و 13 واحد صنفی دیگر تذکرجدی داده شد.
وی با تاکید بر اینکه ساعت فعالیت این واحدهای صنفی تا ساعت 12 شب است، عنوان کرد: در ادامه بازرسی ها سه نفرمتهم دستگیر وپس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است