خوزستان خبر
کد خبر: 1949       شنبه 17 آذر 1397 در 11:54
| ف | | |

تدبیر آبفا در بی تدبیری

چوب بی‌ تدبیری آبفا اهواز بر سر دختران بی‌سرپرست

چوب بی‌ تدبیری آبفا اهواز بر سر دختران بی‌سرپرست

گرفتگی لوله فاضلاب موجب بروز دردسر برای دختران بی‌سرپرست خوابگاه جواد الائمه مرکزشهر شد.

به گزارش خبرگزاری خوزستان خبر از اهواز، در هفته‌های اخیر پس از بارش‌های پاییزی  اغلب مناطق اهواز دچار آبگرفتگی شدند و این معضل اجتماعی سبب مختل شدن زندگی شهروندان شده اما همچنان مشاهده می‌شود که عملکرد مسئولان در برابر رفع این مشکل بسیار کند و غیرقابل قبول است. روز گذشته در پی تماسی از سوی یک خیریه مطلع شدیم آبگرفتگی شدیدی در منطقه باغ معین اهواز روی داده و رفت و آمد را در آنجا با سختی روبه‌رو کرده است.

پس از حضور در محل با سرکار خانم مسعودی مسئول خوابگاه خیریه جوادالائمه که زیر نظر بهزیستی اداره می‌شود به گفت‌وگو پرداختیم؛ وی با اشاره به بروز مشکل یک و نیم ساله گرفتگی لوله‌های فاضلاب این کوچه شرایط زندگی و نگهداری از دختران بی‌سرپرست خیریه را بسیار سخت کرده است.

وی افزود: گاهی این آبگرفتگی‌ها تا انتهای کوچه و داخل خانه‌ها هم می‌رود و چندین بار در زیرزمین خیریه و ساختمان  آلودگی شدیدی ایجاد شده و با توجه به اهمیت حفظ بهداشت در خوابگاه برای دختران زندگی برای آنان بسیار بغرنج و بحرانی شده است.

مسعودی گفت: چندین بار پیش آمده که دختران برای آمدن به داخل خوابگاه مجبور شدند ساعاتی را در ابتدای کوچه بایستند تا ماشین آشنایی بیاید و آنها را از میان فاضلاب عبور دهد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است