خوزستان خبر
کد خبر: 1943       یکشنبه 11 آذر 1397 در 09:20
| ف | | |

چرخ کارخانه نیشکر هفت تپه پس از ۲۷ روز چرخید

چرخ کارخانه نیشکر هفت تپه پس از ۲۷ روز چرخید

کارگران شرکت نیشکر هفت تپه پس از ۲۷ روز که از کار دست کشیده بودند، بالاخره با اجرای اغلب خواسته هایشان امروز به کار خود بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری خوزستان خبر از شوش ، با پرداخت دو ماه حقوق معوق کارگران، رفع مشکل بیمه، معرفی مدیر عامل جدید و اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل کارگران، امروز صبح چرخ کارخانه های شرکت نیشکر هفت تپه دوباره به چرخش درآمد.

اکنون تمام واحدهای مختلف اداری، صنعتی، ترابری، کوره بخار، بازرگانی، آسیاب ها و تولید و تعمیرات، فعالیت خود را آغاز کرده اند.

به گفته مسئولان، عملیات برداشت نیشکر از مزارع نیز به زودی آغاز خواهد شد. سطح زیر کشت نیشکر در این شرکت حدود هفت هزار و۶۰۰ هکتار است که پیش بینی برداشت حدود ۳۵۰ هزار تن نیشکر از آن می شود. حدود ۳۵ هزار تن شکر سفید از این سطح زیر کشت تولید و روانه بازار می شود.

دیروز نیز کیومرث کاظمی که از مدیران عامل دوره های گذشته شرکت نیشکر هفت تپه بود به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت انتخاب و در حضور کارگران معارفه شد.

فرماندار شوش نیز در این خصوص گفت: حدود ۱۳میلیارد ریال هزینه اورهال این کارخانه است که حدود ۹۵ درصد کارخانه نیز نوسازی و بازسازی شده است.

عدنان غزی توضیح داد: به محض اینکه فعالیت کارخانه از سر گرفته شود ظرف دو یا سه هفته آینده نیز دو ماه حقوق باقیمانده کارگران نیز پرداخت می شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است