خوزستان خبر
کد خبر: 1915       سه شنبه 29 آبان 1397 در 08:30
| ف | | |

پل شناور زیر آب رفت

۱۲ هزار نفر منتظر اعتبار ساخت پل در باوی

۱۲ هزار نفر منتظر اعتبار ساخت پل در باوی

بخشدار مرکزی شهرستان باوی با اعلام جزئیات ماجرای از دسترس خارج شدن پل روستاهای عنافچه بخش مرکزی این شهرستان، نحوه تردد دانش آموزان را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری خوزستان خبر از اهواز، محمود ساعدی بخشدار مرکزی شهرستان باوی اعلام کرد: پل شناور عنافچه وقتی که آب رودخانه افزایش پیدا کند، نیازمند افزایش سطح خواهد بود؛ متولی این پل ارتش است و با توجه به اینکه روستاها نیازمند مراجعه به مرکز شهرستان باوی یعنی ملاثانی هستند این پل گذاشته شده است.

وی با اشاره به اینکه هر ساله دو بار در فصل زمستان آب سطح پل را می گیرد، افزود: با افزایش عرض آب پل دو سه متر با آسفالت فاصله پیدا می کند.

بخشدار مرکزی شهرستان باوی خبر داد: ارتش و گروه مهندسی رزمی هم اکنون در محل حضور دارند؛ هرچند تردد برای عابران پیاده عادی است ولی تردد ماشین امکانپذیر نیست. 

ساعدی راد ادامه داد: ارتش برای تعمیر، این پل را کنار می کشد و در مقابل برای دانش آموزان و معلمان خودرو و مینی بوس تعیین شده که آنها را جابجا کند؛ خودروها نیز با دور زدن پل شیبان، مسیر را طی می کنند.

وی با اعلام این خبر که اهالی ۳۱ روستا با جمعیتی بالغ بر ۱۲ هزار نفر از پل شناور بهره مند هستند، عنوان کرد: مطالعات احداث پل ثابت انجام شده و پیگیری هایی داشتیم ولی با وجود مصوب شدن ساخت، اعتباری به آن اختصاص نداده اند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است