خوزستان خبر
کد خبر: 1909       چهارشنبه 30 آبان 1397 در 07:05
| ف | | |

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان خبر داد:

یک کشته در آوار ساختمان تجاری ماهشهر

یک کشته در آوار ساختمان تجاری ماهشهر

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: جنازه یک کارگر اهل ایذه حدوداً 40 ساله در ساعت 2 بامداد توسط عوامل آتش‌نشانی پس از ساعت‌ها تلاش پیدا شد.

به گزارش خبرگزاری خوزستان خبر از ماهشهر، بعدازظهر روز گذشته مجتمع تجاری درحال ساخت جام‌جم2 در شهرستان بندرماهشهر ریزش کرد که طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یک کارگر ساختمانی در زیر آوار است.

صادق سلامت دقایقی معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان اظهار کرد: در حادثه ریزش ساختمان در بندر ماهشهر یک کارگر ،  اهل ایذه و حدوداً 40 ساله در زیر آوار مانده بود که امروز جنازه این فرد پیدا شد.

وی افزود: یک تیم سگ‌های زنده‌یاب و دو تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستان بندر ماهشهر متشکل از ۱۰ نفر به همراه تجهیزات آواربرداری و یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند. با توجه به حجم وسیع آوار و نخاله‌های ساختمانی پس از ریزش، پیدا کردن جنازه این فرد زمان زیادی را گرفت.

مجتمع تجاری جام‌جم2 در مجاورت مجتمع تجاری جام‌جم1 درحال ساخت است. مرکز تجاری، تفریحی جام جم در اردیبهشت 93  با اعتباری افزون بر 220میلیارد ریال در پنج طبقه و زیربنای 12هزار و 500مترمربع با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث و به بهره‌برداری رسیده است.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است