خوزستان خبر
کد خبر: 1901       شنبه 26 آبان 1397 در 22:05
| ف | | |

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان:

ایران هدف اصلی کشورهای مستکبر جهان است

 ایران هدف اصلی کشورهای مستکبر جهان است

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان گفت: کشور ایران به ویژه استان خوزستان و اهواز از سوی آمریکا، رژیم صهیونیستی و وهابیت خبیث مورد هدف قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری خوزستان خبر از اهواز، آیت‌الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری در مراسم عمامه‌گذاری تعدادی از طلاب مدرسه سفیران هدایت ولی عصر(عج) اهواز و افتتاح ساختمان جدید مدرسه سطح 3 اظهار داشت: ایران به ویژه استان خوزستان و اهواز از سوی آمریکا، رژیم صهیونیستی و وهابیت خبیث مورد هدف قرار دارد. در سطح دنیا برای خوزستان حساب و کتاب می‌کنند زیرا این نقطه مرکز تمامی مسائل و دروازه تشیع است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با بیان این‌که نعمت‌های خداوند بسیار زیاد است و ما باید قدردان آن‌ها باشیم، با اشاره به تشویق جوانان به حضور در حوزه‌های علمیه گفت: طلاب بسیار قانعانه زندگی می‌کنند و هیچ‌گونه بودجه دولتی ندارند زیرا اساس زندگی علمای تشیع بر پایه استقلال است.

آیت‌الله موسوی جزایری گفت: علمای شیعه هر زمان خطری متوجه مردم، دین و دنیای آن‌ها شود آژیر خطر را به‌صدا در می‌آورند. کسی که از حقوق مردم و شیعیان دفاع می‌کند علمای تشیع هستند؛ طلاب باید بتوانند دروس و ادبیات عرب را بخوانند.

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است