خوزستان خبر
کد خبر: 1896       سه شنبه 10 مهر 1397 در 15:54
| ف | | |

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استان تشریح کرد:

آخرین وضعیت تامین روغن، رب‌گوجه و شیر در بازار خوزستان

آخرین وضعیت تامین روغن، رب‌گوجه و شیر در بازار خوزستان

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در سطح استان در حال توزیع روغن در استان هستیم. همچنین رب گوجه مورد نیاز استان از خارج از خوزستان بارگیری شده و برای حمل به استان آماده است تا پس از ورود در استان توزیع شود. 

 

امید بن عباس اظهار کرد: از روز شنبه تا کنون بیش از 800 تن روغن در سطح استان توزیع شده است و اکنون نیز روند توزیع ادامه دارد.

 

وی افزود: با توجه به توزیع روغن در خوزستان مشکلی از نظر تامین روغن در انبارهای استان وجود نخواهد داشت.

 

بن عباس، در خصوص مساله تامین رب گوجه مورد نیاز مردم تصریح کرد: اکنون حجم قابل توجهی از رب گوجه مورد نیاز استان از خارج از خوزستان بارگیری شده و برای حمل به استان آماده است تا پس از ورود در استان توزیع شود.

 

بن عباس ادامه داد: همچنین از کارخانه مجید در استان نیز رب گوجه مورد نیاز مردم خوزستان در حال توزیع است و تا دو سه روز آینده انبارهای استان در بحث رب گوجه به سطح مورد نظر خواهند رسید و مشکلی در این زمینه نیز وجود ندارد.

 

وی، در خصوص تامین شیر مورد نیاز استان اظهار کرد: در جلسه‌ای که روز گذشته برگزار کردیم، تمهیداتی اندیشیده شد تا شیر خام تولید شده از سطح استان جمع‌آوری شود و حجم بیشتری در اختیار کارخانه‌های لبنیاتی استان قرار بگیرد تا این شرکت‌ها با افزایش ظرفیت تولید و توزیع همه محصولات خود در درون استان اقدام کنند. 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است