خوزستان خبر
کد خبر: 1891       دوشنبه 02 مهر 1397 در 11:20
| ف | | |

وزیر اطلاعات:

بخش عمده ای از عوامل حادثه تروریستی اهواز دستگیر شده اند

بخش عمده ای از عوامل حادثه تروریستی اهواز دستگیر شده اند

وزیر اطلاعات گفت: به دنیا این پیام را خواهیم داد که ایران اسلامی جای دست زدن به چنین جنایت های ضدبشری نیست و به زودی مجرمین انتقام خود را پس خواهند داد.

 منطقه خوزستان، علوی در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی اهواز اظهار کرد: شهادت و به خون خوابیدن عزیزان برای خوزستانی ها چیز تازه ای نیست و تاریخ خوزستان با شهادت آمیخته شده است.

وی افزود: مقاوت عشایر خوزستان در برابر متجاوزان انگلیسی در حدود صد سال گذشته، مقاومت خوزستانی ها در برابر متجاوزان بعثی و مقاومت این مردم در همه صحنه ها مثال زدنی است.

وزیر اطلاعات گفت: اراده مردم خوزستان به پیروی از راه انبیا در برابر شهادت عزیزان خود و آسیب هایی که در این راه متحمل می شوند، متزلزل نمی شود.

علوی ادامه داد: دشمن بداند که این جنایت نه اثری بر وحدت مردم خوزستان از لر و عرب و فارس می گذارد نه می تواند اثری بر اراده این مردم داشته باشد. چنین جنایت هایی باعث وحدت مردم در برابر استکبار جهانی می شود.

وی تصریح کرد: جنایتکارانی که دست به این جنایت هولناک زدند، بدانند که فرزندان ایران اسلامی در برابر این جنایت ها سکوت نخواهند کرد.

وزیر اطلاعات گفت: جنایت کشتن کودک ها و تیراندازی به سمت زن و بچه مردم چیزی نیست که فرزندان ایران اسلامی در دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و نظامی از آن صرف نظر کنند.

علوی ادامه داد: تروریست هایی که دست به جنایت در اهواز زدند، به هلاکت رسیدند. عقبه آنها تا آخرین نفر به وسیله سربازان گمنام امام زمان و نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، قضاییو سیاسی و همچنین عزیزان سپاه، بسیج و ... شناسایی خواهند شد.

 

وی گفت: بخش عمده ای از این افراد دستگیر شده اند و تا آخرین نفر شناسایی خواهیم کرد و نیروهای امنیتی کشور این افراد را تا آخرین نفر به کیفر خواهند رساند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است