خوزستان خبر
کد خبر: 1863       سه شنبه 13 شهريور 1397 در 15:34
| ف | | |

دستگیری 79 نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز در خوزستان

دستگیری 79 نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز در خوزستان

فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری 79 نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز در سطح استان خبر داد. 

 

سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و سایر یگانهای انتظامی در پنج روزگذشته با انجام اقدامات تخصصی و هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری 79 نفر از عاملان تیراندازی در سطح استان خوزستان شدند.

 

وی افزود: ماموران پلیس درقالب تیمهای تخصصی و عملیاتی با به کارگیری روش‌های تخصصی و علمی مخفیگاه تعداد 79 نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز و کسانی که به سمت افراد، منازل و اماکن تیراندازی کرده‌اند، شناسایی و پس ازهماهنگی با مراجع قضائی در چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

 

عباس زاده تصریح کرد: در عملیات های انجام شده در بازرسی از مخفیگاه متهمان 80 قبضه سلاح شکاری، 16 قبضه سلاح جنگی و در مجموع 96 قبضه سلاح غیرمجاز و تعداد یک هزار و 56 عدد فشنگ کشف و ضبط شد.

 

فرمانده انتظامی خوزستان در خاتمه با بیان اینکه، پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان در طول یک سال گذشته با کار اطلاعاتی و با برنامه ریزی ماهیانه حداقل سه طرح جمع آوری سلاح غیرمجاز در خوزستان اجرا کرده و توفیقات کم نظیری در رابطه با کشفیات سلاح غیرمجاز و دستگیری عاملان تیراندازی های غیرمجاز داشته اند، تأکید کرد: نیروی انتظامی مصمم است با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی که با تیراندازی های غیرمجاز آسایش شهروندان را بر هم می زنند به صورت قاطعانه برخورد کند. 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است