خوزستان خبر
کد خبر: 1815       دوشنبه 02 بهمن 1396 در 11:36
| ف | | |

در پی تعطیلی پدیده گرد و غبار؛

زمان جدید امتحانات واحدهای استان خوزستان دانشگاه آزاد اعلام شد

زمان جدید امتحانات واحدهای استان خوزستان دانشگاه آزاد اعلام شد

امتحانات واحدها و مراکز دانشگاهی دانشگاه آزاد بیش از ۱۸ شهر استان خوزستان به دلیل پدیده گرد و غبار در روزهای گذشته لغو و به زمان دیگری موکول شد

امتحانات واحدها و مراکز دانشگاهی دانشگاه آزاد بیش از ۱۸ شهر استان خوزستان به دلیل پدیده گرد و غبار در روزهای گذشته لغو و به زمان دیگری موکول شد.
 
به نقل از دانشگاه آزاد، مراکز دانشگاهی ۱۸ شهر استان خوزستان روز گذشته یکشنبه یکم بهمن ماه به دلیل پدیده گرد و غبار تعطیل شدند.
 
اسدی ذاکر مدیر روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در این خصوص گفت: آخرین امتحانات این واحد دانشگاهی شنبه ۳۰ دی ‌ماه برگزار شده بود و برای تعطیلی روز گذشته مشکلی در خصوص امتحانات نداشته‌ایم.
 
مسعود صداقت‌جو مدیر روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک نیز در این‌باره تاکید کرد: قرار بود روز گذشته سه امتحان در ساعت‌های ۸، ۱۰:۳۰ و ۱۴ برگزار شود که به دلیل تعطیلی رسمی استان خوزستان، برگزار نشد.
 
وی اظهار داشت: تمامی این امتحانات در روز سه‌شنبه ۳ بهمن‌ و در ساعت قبلی خود برگزار خواهد شد.
 
کاظم کرد مسئول روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه نیز گفت: امتحاناتی که قرار بود اول بهمن‌ماه برگزار شود، به روز جمعه ۶ بهمن‌ماه موکول شده و همه دانشجویان باید براساس همان ساعتی که قبلا برای امتحانات روز یکشنبه اعلام شده بود، سر جلسه امتحان روز جمعه حاضر شوند.
 
وی ادامه داد: امتحان ساعت ۱۴ واحد امیدیه که قرار بود شنبه ۳۰ دی‌ماه برگزار شود و به‌ دلیل تعطیلی برگزار نشد و به پنجشنبه ۵ بهمن‌ماه موکول شده است.
 
سیما علاسوند یزدانی مدیر روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان نیز گفت: امتحانات شنبه ۳۰ دی‌ماه این واحد نیز به سه‌شنبه ۳ بهمن‌ماه منتقل شده است.
 
وی عنوان کرد: قرار بود در روز شنبه ۳۰ دی ماه امتحانات در ساعت ۱۰ و ۱۲ برگزار شود که این امتحانات روز سه‌شنبه ۳ بهمن ماه و در ساعت های ۱۰ و ۱۴ برگزار می‌شود.
 
مدیر روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان تاکید کرد: امتحاناتی که قرار بود روز گذشته برگزار شود نیز به چهارشنبه ۴ بهمن‌ماه منتقل شده و طبق ساعت های اعلام شده برگزار می شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است