خوزستان خبر
کد خبر: 1767       شنبه 13 آبان 1396 در 13:39
| ف | | |

مدیر روابط عمومی آتش نشانی اهواز:

گودبرداری غیراصولی یک نفر را راهی بیمارستان کرد

گودبرداری غیراصولی یک نفر را راهی بیمارستان کرد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدومیت یک نفر در منطقه فاز یک پادادشهر بر اثر گودبرداری غیراصولی خبر داد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدومیت یک نفر در منطقه فاز یک پادادشهر بر اثر گودبرداری غیراصولی خبر داد.

مقصود حق شناس اظهار کرد: عصر روز گذشته با تماس به سامانه ۱۲۵ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر رخداد سقوط کارگر ساختمانی در محل گودبرداری واقع در فاز یک پادادشهر اطلاع داده شد.

وی افزود: آتش نشانان سه دقیقه بعد در محل حادثه حاضر و مشاهده کردند که یک ساختمان در حال کار واقع در پادادشهر به علت گودبرداری و ریزش آوار یک نفر کارگر زیر آور گیر کرده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: تیم امداد و نجات آتش نشانی به دلیل احتمال زنده بودن  کارگر بلافاصله شروع به آواربرداری کرده و پس از دقایقی  فرد کارگر رؤیت شد که به شدت مصدوم شده بود.

حق شناس در پایان با اشاره به تحویل کارگر مصدوم شده به عوامل ۱۱۵ خبر داد: در این عملیات ۲۱ نفر آتش نشان و هفت دستگاه خودروی امداد و نجات شرکت داشتند.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است