خوزستان خبر
کد خبر: 1756       دوشنبه 08 آبان 1396 در 12:25
| ف | | |

سرپرست بانک شهر خوزستان خبر داد:

آمادگی کامل بانک شهر در ارائه خدمات بانکی به زائران حسینی در مرزهای خوزستان

آمادگی کامل بانک شهر در ارائه خدمات بانکی به زائران حسینی در مرزهای خوزستان

سرپرست بانک شهر خوزستان گفت: در ادامه و همانند خدمات این بانک به زائران اربعین در سالهای گذشته، امسال نیز بانک شهر با توسعه خدمات و امکانات خود خدمات به زائران اربعین را در مسیر مرزهای چذابه و شلمچه آغاز کرد

سرپرست بانک شهر خوزستان گفت: در ادامه و همانند خدمات این بانک به زائران اربعین در سالهای گذشته، امسال نیز بانک شهر با توسعه خدمات و امکانات خود خدمات به زائران اربعین را در مسیر مرزهای چذابه و شلمچه آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک شهر خوزستان، فرید جلالی عزیزپور اظهار کرد: بانک شهر با راه اندازی سه واحد خدماتی در مسیر چذابه و از شهر سوسنگرد تا پایانه مرزی چذابه با استقرار سه دستگاه پیشخوان و خودپرداز سیار و راه اندازی آنها جمعا  ٧ دستگاه خودپرداز خدمات خود را زودتر از موعد شروع و انشاالله تا چند روز بعد از اربعین استمرار خواهد داشت.

وی افزود: در شلمچه نیز به منظور ارائه خدمات مطلوب و به موقع به زائران علاوه بر آمادگی شعب و پیشخوان های شهرنت موجود در شهر های آبادان و خرمشهر، نسبت به استقرار دو دستگاه خودپرداز سیار و پیشخوان خدمات بانکی جمعا با 5 دستگاه خودپرداز و یک دستگاه وب کیوسک اقدام و فعالیت آنها نیز آغاز شده است.

سرپرست بانک شهر خوزستان تصریح کرد: البته در مسیر زائران عبوری از استان خوزستان علاوه بر پیشخوان های مستقر در شهر اهواز، پیشخوان های استقرار یافته در شهرهای شوش و اندیمشک نیز به صورت تمام وقت حتی در ایام تعطیل نیز آمادگی ارائه خدمات به زائران اربعین را دارند.

جلالی بیان کرد: در استان خوزستان در مجموع علاوه بر شعب بانک شهر، تعداد 56 دستگاه خودپرداز آمادگی کامل برای ارائه خدمات بانکی در ایام اربعین را دارند.

وی ادامه داد: همکاران بانک و راهبران در محل استقرار خودپردازها حضور داشته و برای هرگونه راهنمایی و پاسخگویی آمادگی دارند.

سرپرست بانک شهر خوزستان در پایان خبر داد: در سال جاری نیز بانک شهر نسبت به راه اندازی و برپایی دو موکب در محل مرزهای چذابه و شلمچه برای پذیرایی از زائران اقدام کرده که آماده خدمت و ارائه اطلاعات بانکی مورد نیاز در سفر هستند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است