خوزستان خبر
کد خبر: 1682       شنبه 22 مهر 1396 در 10:33
| ف | | |

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان خبر داد:

کشف13 تن موادغذایی فاسد در شادگان

کشف13 تن موادغذایی فاسد در شادگان

۱۲ تن و ۶۳۵ کیلوگرم موادغذایی تاریخ گذشته و بدون مجوز در 6 ماهه اول سال جاری در شادگان کشف شد

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت: ۱۲ تن و ۶۳۵ کیلوگرم موادغذایی تاریخ گذشته و بدون مجوز در 6 ماهه اول سال جاری در شادگان کشف شد.

مهران غنوی امروز اظهار کرد: تا پایان شهریور ماه با هدف حفظ و ارتقا سطح سلامت شهروندان توسط بازرسان بهداشت محیط مقدار 12تن و ۶۳۵ کیلوگرم اقلام تاریخ گذشته و فاسدشدنی که شامل ادویه‌جات، ترشیجات، فراورده‌های گوشتی (سوسیس و کالباس) لبنیات، مرغ و گوشت چرخ‌‍شده و خشکبار از مراکز تهیه و توزیع در سطح شهرستان شادگان کشف ضبط و طی انجام مراحل قانونی معدوم شد.

وی از برخورد جدی، قاطع و قانونی با واحدهای صنفی متخلف خبر داد و افزود: در همین راستا ۴۸ مورد پرونده قضایی برای متخلفان تشکیل شده است.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان شادگان تصریح کرد: حفظ ایمنی غذایی مردم و ارتقای بهداشت عمومی جامعه از اهداف اجرای طرح کنترل و نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی خواهد بود.

 غنوی در پایان به مصرف‌کنندگان مواد غذایی توصیه کرد که هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای بسته‌بندی‌ها توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه بسته‌بندی تاریخ مصرف گذشته مراتب را به واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شادگان و یا از طریق پل ارتباطی سامانه ۱۹۰ برای رسیدگی به شکایت‌های  بهداشتی شهروندان بصورت ۲۴ ساعته اقدام کنند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است