خوزستان خبر
کد خبر: 1681       شنبه 22 مهر 1396 در 09:52
| ف | | |

مدیرکل آموزش و پروش خوزستان :

آموزش و پرورش خوزستان با کمبود ۳ هزار نیروی انسانی روبه‌رو است

آموزش و پرورش خوزستان با کمبود ۳ هزار نیروی انسانی روبه‌رو است

با توجه به جذب ۲ هزار نیروی حق‌التدریسی در سطح خوزستان اما همچنان با کمبود نیرو مواجه هستیم در حقیقت آموزش و پرورش استان به ۳ هزار نیروی انسانی دیگر نیاز دارد

مدیرکل آموزش و پروش خوزستان گفت: با توجه به جذب ۲ هزار نیروی حق‌التدریسی در سطح خوزستان اما همچنان با کمبود نیرو مواجه هستیم در حقیقت آموزش و پرورش استان به ۳ هزار نیروی انسانی دیگر نیاز دارد.

محمد تقی‌زاده درباره جذب کمبود نیروی انسانی در مدارس خوزستان اظهار داشت: با توجه به جذب 2 هزار نیروی حق‌التدریسی در سطح خوزستان اما همچنان با کمبود نیرو مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه استقبال بسیار خوبی از استخدام 2 هزار حق‌التدریسی در استان شده است، افزود: اولویت جذب 2 هزار نیروی حق‌التدریسی با افرادی است که سابقه تدریس در پیش‌دبستانی‌ها را دارند، است.

مدیرکل آموزش و پروش خوزستان گفت: آموزش و پرورش خوزستان به 3 هزار نیروی انسانی دیگر نیاز دارد که در این راستا برای به کارگیری نیروهای بیشتر مکاتباتی انجام شده اما وزارت آموزش و پرورش هنوز موافقت خود را اعلام نکرده است.

در سه سال اخیر 5 هزار نفر جذب آموزش و پرورش استان خوزستان شدند و روزهای اخیر نیز 2 هزار نفر به عنوان معلم حق‌التدریس کار خود را آغاز می کنند؛ این افراد پیش از این مربی پیش دبستانی بوده‌اند.

جذب بیش از 2 هزار نفر نیروی حق‌التدریس بود که کمک خوبی در زمینه اشتغال و رفع کمبود نیروی انسانی در این سازمان است و با جذب 3 هزار نیروی دیگر به طور کلی کمبود در آموزش و پرورش رفع می‌شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است