خوزستان خبر
کد خبر: 1662       پنجشنبه 13 مهر 1396 در 14:10
| ف | | |

هشدار نسبت به سپرده گذاری باسود غیرمتعارف

هشدار نسبت به سپرده گذاری باسود غیرمتعارف

فرمانده انتظامی دزفول نسبت به سپرده گذاری در برخی شرکت ها و موسسه ها با هدف کسب سود بیشتر و غیر متعارف به شهروندان هشدار داد

فرمانده انتظامی دزفول نسبت به سپرده گذاری در برخی شرکت ها و موسسه ها با هدف کسب سود بیشتر و غیر متعارف به شهروندان هشدار داد.

سرهنگ علی الهامی روز پنجشنبه افزود:برخی موسسه ها و شرکت های مالی و اعتباری با هدف جذب سرمایه بیشتر ، با تبلیغ و آگهی فریبنده تحت عنوان پرداخت سود بیشتر مردم را برای سپرده گذاری وسوسه می کنند.

وی افزود:طبق اعلام بانک مرکزی نرخ سود علی الحساب سپرده های یکساله بانکی حداکثر ۱۵ درصد می باشد لذا شهروندان باید هوشیار باشند و با وعده سود بالاتر سرمایه خود را در اختیار موسسه هایی که سود بیشتری اعلام می کنند قرار ندهند.

وی گفت:وعده پرداخت سود بالا صرفا با هدف سودجویی از سوی اینگونه موسسه ها صورت گرفته و شهروندان و سپرده گذاران باید مراقبت باشند در دام این موسسه ها و شرکت ها گرفتار نشوند.

شهروندان خوزستانی اخیرا شاهد تبلیغات گسترده ای از سوی برخی شرکت ها و موسسه های مالی مبنی بر پرداخت سود بالای 30 درصد می باشند.

این شرکت ها و موسسه ها علاوه بر تبلیغات گسترده محیطی در سطح شهرها از طریق ارسال پیامک نیز مردم را برای سپرده گذاری با سود بالا وسوسه می کنند.

از سویی کاهش نرخ سود بانکی روز شمار از 20 درصد و بیشتر از آن به 15درصد یکساله موجب شده تا سپرده گذاران با هدف کسب سود بیشتر به دنبال شرکت ها و موسسه های مالی و اعتباری بعضا غیر بانکی باشند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است