خوزستان خبر
کد خبر: 1659       چهارشنبه 12 مهر 1396 در 12:00
| ف | | |

پالایشگاه گاز مسجدسلیمان با حضور معاون اول رییس جمهور کلنگ‌زنی می‌شود

پالایشگاه گاز مسجدسلیمان با حضور معاون اول رییس جمهور کلنگ‌زنی می‌شود

پالایشگاه گازی پتروپالایش مسجدسلیمان در هفته‌های آینده با حضور معاون اول رییس جمهور در این شهرستان کلنگ‌زنی خواهد شد

فرماندار مسجدسلیمان گفت: پالایشگاه گازی پتروپالایش مسجدسلیمان در هفته‌های آینده با حضور معاون اول رییس جمهور در این شهرستان کلنگ‌زنی خواهد شد و اجرای آن نقش بسیار موثری در بحث حل مشکل اشتغال شهرستان دارد.
 
علیرضا گرویی اظهار کرد: آمادگی کامل در شهرستان وجود دارد تا منطقه زیلایی مسجد سلیمان به منطقه ویژه پتروشیمی تبدیل شود.
 
وی افزد: کار اصلی در بحث تبدیل منطقه زیلایی مسجدسلیمان به منطقه ویژه پتروشیمی مربوط به ادارات کل استان و وزارتخانه‌های مربوطه است و از آن مراجع باید مساله پیگیری شود تا به سرانجام برسد.
 
فرماندار مسجدسلیمان تصریح کرد: همه زیرساخت‌ها در شهرستان برای تبدیل منطقه زیلایی مسجدسلیمان به منطقه ویژه پتروشیمی فراهم و کارها در حال انجام است تا در آینده شاهد اجرای منطقه ویژه پتروشیمی در مسجد سلیمان باشیم.
 
گرویی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بحث صنایع پتروشیمی در مسجدسلیمان، عنوان کرد: پالایشگاه گازی پتروپالایش در هفته‌های آینده با حضور معاون اول رییس جمهور در شهرستان مسجدسلیمان کلنگ زنی خواهد شد که نقش موثری در بحث حل مشکل اشتغال شهرستان دارد.
 
وی ادامه داد: وزارت نفت مجوزاولیه احداث پالایشگاه گازی پتروپالایش را در مسجدسلیمان صادر کرده است و امیدواریم با حضور آقای جهانگیری این طرح کلنگ زنی شود و پس از آن شاهد آغاز شدن عملیات اجرایی آن در منطقه باشیم.
 
فرماندار مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: فاز اول کارخانه پتروشیمی مسجدسلیمان نیز تا پایان سال 97 به بهره‌برداری می‌رسد و می‌تواند نقش موثری در بحث حل اشتغال شهرستان ایفا کند.

پالایشگاه گاز مسجدسلیمان با حضور معاون اول رییس جمهور کلنگ‌زنی می‌شود
اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است