خوزستان خبر
کد خبر: 1653       سه شنبه 11 مهر 1396 در 10:28
| ف | | |

پروازهای نوشهر- اهواز تا اطلاع بعدی لغو شد

پروازهای نوشهر- اهواز تا اطلاع بعدی لغو شد

پروازهای رفت و برگشت نوشهر - اهواز به دلیل استقبال ضعیف مسافران و نداشتن صرفه اقتصادی برای شرکت هواپیمایی نفت تا اطلاع بعدی لغو شده است

رئیس فرودگاه نوشهر گفت:‌ پروازهای رفت و برگشت نوشهر - اهواز به دلیل استقبال ضعیف مسافران و نداشتن صرفه اقتصادی برای شرکت هواپیمایی نفت تا اطلاع بعدی لغو شده است.

هواپیمای فوکر 50 متعلق به شرکت هواپیمایی نفت طبق برنامه پروازی این شرکت در روزهای شنبه و چهارشنبه هرهفته در مسیر رفت و برگشت نوشهر- اهواز پرواز داشت و مسافران را در این مسیرها جابجا می کرد.

اکبر فریفته افزود:‌ بنا به پیشنهاد خیلی از مسافران برای سفر به کیش و تمایل شرکت هواپیمایی نفت برای در اختیار گذاشتن یک فروند هواپیمای فوکر 100 احتمال دارد در 6 ماه دوم سال پرواز مسیر رفت و برگشت نوشهر- کیش در فرودگاه این شهر گردشگرپذیر برقرار شود.

پیش از این نیز مدیرروابط عمومی و اموربین الملل شرکت هواپیمایی نفت گفته بود که موانع طبیعی موجود پیرامون فرودگاه نوشهر و از سویی نیز کارآیی نداشتن دستگاه کمک ناوبری باعث شد تا بیشتر پروازها در روزهای بارندگی لغو شود و بنابراین تکرار چنین اتفاقاتی برای این شرکت صرفه اقتصادی ندارد.

خط پروازی اهواز ـ نوشهر در عید امسال برقرار و تا پایان شهریور ادامه داشت.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است