خوزستان خبر
کد خبر: 1649       چهارشنبه 05 مهر 1396 در 14:28
| ف | | |

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان:

زوار اربعین تصور خروج بدون ویزا از مرز را نداشته باشند

زوار اربعین تصور خروج بدون ویزا از مرز را نداشته باشند

برای برگزاری مراسم اربعین و پذیرایی از زوار در مرزهای شلمچه و چذابه تمام تمهیدات از جمله تمهیدات امنیتی در نظر گرفته شده تا این مراسم در امنیت کامل برگزار شود

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: برای برگزاری مراسم اربعین و پذیرایی از زوار در مرزهای شلمچه و چذابه تمام تمهیدات از جمله تمهیدات امنیتی در نظر گرفته شده تا این مراسم در امنیت کامل برگزار شود.
 
قدرت‌الله دهقان اظهار کرد: تمامی اعضا و کمیته‌های چهارده‌گانه ستاد اربعین خوزستان تلاش دارند مرزهای شلمچه و چذابه را مهیای پذیرایی از زوار حسینی در مراسم اربعین کنند. تا بتوانیم آن گونه که شایسته است به استقبال زوار برویم.
 
وی تصریح کرد: تمام تمهیدات برای برگزاری مراسم اربعین در مرزهای شلمچه و چذابه از جمله تمهیدات زیرساختی و خدمات‌رسانی، استقرار مواکب،‌ برقراری ارتباط با واحدهای مردمی، تامین غذا و آبرسانی و همچنین تمهیدات امنیتی، انتظامی و ترافیکی تدارک دیده شده است.
 
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان با بیان اینکه تلاش داریم مراسم اربعین در مرزهای شلمچه و چذابه با امنیت کامل برگزار شود، عنوان کرد: توصیه ما به زوار این است که هر چه سریع‌تر نسبت به تهیه روادید اقدام کنند و این کار را به روزهای پایانی که دفاتر صدور روادید شلوغ هستند، موکول نکنند.
 
دهقان ادامه داد: دولت عراق اعلام کرده که زائران را بدون ویزا به این کشور راه نمی‌دهد. بنابراین زوار فکر و تصور اینکه بدون روادید می‌توانند از مرز خارج شوند را از ذهن خود پاک کنند و بدون روادید به هیچ وجه رهسپار مرزها نشوند.
 
وی بیان کرد: از طریق دولت عراق مدت‌ زمان روادید طولانی‌تر شده است و بهتر است افرادی که قصد زیارت اباعبدالله را در مراسم اربعین دارند هر چه زودتر به کشور عراق سفر کرده و از فضیلت این زیارت بهره‌مند شوند تا زودتر نیز بتوانند به شهرهای خود بازگردند.
 
مرجع / ایسنا

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است