خوزستان خبر
کد خبر: 1639       سه شنبه 04 مهر 1396 در 16:59
| ف | | |

برای سومین بار در هفته جاری؛

اعتراض سپرده گذاران تعاونی وحدت (آرمان سابق)به پرداخت پلکانی سپرده ها

اعتراض سپرده گذاران تعاونی وحدت (آرمان سابق)به پرداخت پلکانی سپرده ها

صاحبان حساب این تعاونی که چهار ماه است حساب آنها مسدود شده خواستار پرداخت تمام پول خود به همه سپرده گذاران هستند

حدود 50 نفر از سپرده گذاران تعاونی وحدت ( آرمان سابق) در اعتراض به پرداخت پلکانی حساب سپرده گذاران این تعاونی روز سه شنبه برای سومین بار در هفته جاری در مقابل یکی از شعب موسسه ملل در خیابان شهید چمران (کیانپارس) اهواز تجمع کردند.

یکی از معترضان که خواست نام وی برده نشود بیان کرد: صاحبان حساب این تعاونی که چهار ماه است حساب آنها مسدود شده خواستار پرداخت تمام پول خود به همه سپرده گذاران هستند.

وی گفت: بسیاری از سپرده گذاران در این تعاونی بیش از 30 میلیون ریال سپرده دارند این در حالی است که موسسه ملل به سپرده گذارانی که تا سقف 30 میلیون ریال سپرده دارند پرداختی خواهد داشت.

این سپرده گذار در تعاونی وحدت(آرمان سابق) در ادامه افزود: هیچ مسئولی پاسخگوی ما نیست و سپرده گذاران بین موسسه ملل، موسسه توسعه و تعاون وحدت (آرمان سابق) سردرگم هستند.

طبق آخرین اطلاعیه موسسه ملل از 12 مهر به سپرده گذاران تعاونی منحله وحدت (آرمان سابق) که میزان سپرده آنها تا سقف 30 میلیون ریال باشد بر اساس جدول زمانی پول پرداخت می شود.

شنیده ها حاکی است که موسسه ملل در نظر دارد برای پرداخت صاحبان حسابی که تا سقف یکصد میلیون ریال سپرده دارند نیز اقدام کند.

بر اساس این گزارش حساب سپرده گذاران تعاونی وحدت( آرمان سابق) ابتدای خرداد امسال با دستور بانک مرکزی به دلیل نامعتبر بودن فعالیت این موسسه مسدود کرد.

از تیر امسال شعب تعاون وحدت ( آرمان سابق) در خوزستان تعطیل شدند و بعد از ادغام تعاونی وحدت (آرمان با موسسه ملل با دستور بانک مرکزی، شعب این تعاونی مرداد کار خود را آغاز کردند.

تعاوونی وحدت (آرمان سابق) در خوزستان 34 شعبه و در اهواز 14 شعبه دارد.
 
مرجع / ایرنا

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است